Dogalgazci 655 75 68

  KİRAZLI 0532 496 16 72 www.eksenisi.com ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6557568
  akif eksen (Firma Sahibi / Ortağı)

  Baykan Kombi

  • Ürün Adı : Baykan Kombi

  Ürün Hakkında

  GENEL ÖZELLİKLER


  Teknik Özellikler için tıklayınız .


  Küçük Ebat, Düşük Ağırlık: (30x400x700 mm, 40 kg) Küçük ebatları sayesinde kısıtlı alana sahip mekanlara rahatlıkla monte edilebilir.

  Mikro İşlemci Kontrollü Kart: Mikro İşlemcili kart sayesinde tüm fonksiyonel işlemlerini yerine getirebilir. Mikro İşlemciye kombinin en verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacak gerekli yazılım yüklenmiştir.

  Donmaya Karşı Koruma Sistemi: Kombi Kartı üzerinde bulunan sensör yardımı ile Kombi içerisindeki su ısısı (+8oC seviyesine düştüğünde pompayı, (+5o C) seviyesine düştüğünde kombiyi otomatik olarak çalıştırarak donmaya engellemektir.

  Kalorifer ve Isıtma Devrelerinde Hassas Sıcaklık Ayarı ± 1 °C : Kullanılan Sensörler ve Mikro İşlemci sayesinde hassas sıcaklık ayarı sağlanmaktadır.

  Timer Oda Termostatı Bağlantı Yeri: Kombiye Oda Termostatı bağlanarak uzaktan ısı ayarı ve kumanda mümkündür.

  Elektrikli Üç Yollu Vana: Nayla-plus kombiler elektrikli üç yollu vana dizaynı sayesinde arızalanma riski minumuma düşürülüyor.

  Pompanın Kombiyi Susuz Çalıştırmama Özelliği: Kombilerde kullanılan sirkülasyon pompası su olmadığında çalışıp zarar görmemesi için düşük basınç su sivici kullanılmıştır. Su basıncı 0,6 bardan aşağı düştüğünde otomatik olarak sistem bloke edilecektir.

  İyonizasyon Elektrodu Ateşleme Kontrolü: Yanma haznesinde montajlı iyonizasyon elektrodu sayesinde yanan alevi algılayarak çakmak sistemini devreden çıkarır.

  Otomatik Bay-Pass Sistemi: Sistemdeki petek vanalar kapatıldığında pompanın sıkışıp zarar görme ihtimalinden dolayı, kombi, suyun akışını kendi içerisinde sirküle ederek önler.

  Aşırı Sıcaklık Emniyeti: Kombi üzerinde bulunan ısı sensörü arıza nedeniyle devre dışı kaldığında bile ikincil bir emniyet sağlayarak suyun aşırı ısınmasını, kullanıcıya ve kombiye zarar vermesini önler.

  Plaka Tip ve Su Eşanjörü: Nayla-plus kombide kullanılan suyun ana eşanjörde değil, ikincil eşanjör olan plaka eşanjörden geçilerek ısıtılmasını sağlar.

  Elektronik Ateşleme: Elektronik ateşleme düzeneğine sahiptir. Bu sayede otomatik ve güvenli bir ateşleme sağlanır.

  Pompa Bloke Koruma Sistemi: Gün içerisinde 24 saatten fazla çalıştırılmadığında, pompayı otomatik olarak çalıştırarak blok olması engeller.

  Kolay Ayarlanabilen Sirkülasyon Pompası: Pompa kademe anahtarı, kombinin alt tarafına yerleştirilmiştir. Bu şekilde kullanıcı uygun kademeyi seçerek enerji tasarrufu sağlar.

  Düşük NOX Oranı: Kombilere gelen gazlar yandığında atmosfere belli değerlerde egzost gazı verirler. Yanma sonucunda oluşan gaz atmosferi kirletmeyecek düzeyde olmalıdır. Nox sınıfı 3 olarak tanımlanan Avrupa standartlarında üretilen kombi, atmosferdeki kirlenmeyi minimum düzeyde tutmaktadır.

  Elektronik Full Modülasyon: Bu özellik uygun ısıya göre uygun gaz miktarı veya uygun alev boyunu sağlar. Böylelikle gaz tüketimi minimum seviyede tutulur.

  Ergonomik ve Tek’li Kontrol Paneli: Kullanılan fonksiyon ve ayar düğmeleri tüm kullanıcıların kolayca ayarlayabileceği biçimde dizayn edilmiştir. Kontrol panelinde görülen ışıklı göstergeler ısı derecesini veya olası arızayı görmenizi sağlar.

  Doğalgaz ve LPG ile Çalışabilme: Kombi üzerinde bulunan manifold’a gerekli elemanlar monte edilerek LPG ve Doğalgazda çalışma özelliği sağlanmaktadır. Kullanılan kontrol kartı üzerinde her iki gaz için ayrı yanma fonksiyonu mevcuttur.

  Düşük Gaz Sarfiyatı, Yüksek Verim: Standart olarak kabul edilen %90’lık verimi %93’e kadar çıkararak, daha düşük gaz sarfiyatı ile aynı ısı değeri elde edilmektedir.

  Kireçlenmeyi Önleyen Sistem: Naylaplus Kombiye montaj edilen ikinci plaka eşanjör sayesinde kullanım suyu bu plakalı eşanjörden geçirilerek ısıtılmakta olup, su sıcaklığı 65 o C’de tutularak kireçlenme tabakasının oluşması önlenmektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Dogalgazci 655 75 68
  KİRAZLI 0532 496 16 72 www.eksenisi.com ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6557568
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir