Batu Yapı Kimyasalları Ve Boya San.tic.a.ş.

  Kemalpaşa O.S.B İstiklal Mah. 19 sok.No:19 Ulucak/Kemalpaşa - İZMİR (Kemalpaşa / İzmir / Türkiye)
  090-232-8770265 090-232-8770268
  Caner İnce (Satın Alma Müdürü)

  Batu Yapı Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  İzmir / Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan mode

  tesislerimizde, teknolojik makine parkı, uzman teknik ekibi ile yapı kimyasalları ve boya imalatı yapılmaktadır. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ürünlerimiz, kalite ve fiyat politikaları ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki varlığını her geçen gün başarı ile arttırmakta ve tercih edilmektedir. Seçkin projelerde kullanılan ürünlerimiz insan sağlığı göz önüne alınarak üretilmektedirDinamik, yenilikçi ve araştırmacı yapısıyla sürekli gelişme içerisinde olan firmamız, gelişmiş teknoloji ve üretim tecrübesini kullanarak, yüksek kalite ve yüksek kapasiteye ulaşıp, pazara rekabetçi ürünler sunabilmektedir. Ürünlerimiz, üretim akışı ve sonrasında çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanarak üretilmektedir.

  Tesislerimiz bünyesinde günlük ( Tek vardiya ) 200 ton kapasiteli yapı kimyasalları grubu ile 12 ton kapasiteli boya grubu üretim ve dolum makinelerinden oluşmaktadır. Ayrıca Ar-Ge ve ürün kontrol laboratuarı bulunmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış laboratuarlarımızda sektörümüz ile ilgili her türlü ürün testi gerçekleştirilmektedir.
  TSE ürün kalite belgeleri ve TSE-TUV CERT ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi sertifikalarına sahip fabrikamızda ürün girdisinden sevkiyata kadar tüm üretim süreçleri kontrollü olarak yönetilmektedir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Batu Yapı Kimyasalları Ve Boya San.tic.a.ş.
  Kemalpaşa O.S.B İstiklal Mah. 19 sok.No:19 Ulucak/Kemalpaşa - İZMİR (Kemalpaşa / İzmir / Türkiye)
  090-232-8770265
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir