Batışehir'in sosyal tesislerine 35,5 milyon lira yatırım -EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı…

  • Yazı boyutu
Batışehir'in sosyal tesislerine 35,5 milyon lira yatırım
     -EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı…

Batışehir'in sosyal tesislerine 35,5 milyon lira yatırım -EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı: -"Batışehir bütün ihtiyaçlara cevap verecek"

EgeYapı Group, Avrupa-nın en büyük karma projesi Batışehir'e 35,5 milyon lira yatırımla basketbol sahalarından tenis kortlarına, açık ve kapalı yüzme havuzlarından spor salonlarına kadar birçok sosyal tesis kazandırıyor.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, yaklaşık 35,5 milyon lira yatırım yapılacak sosyal tesisler kapsamında Batışehir'de bir açık ve bir kapalı basketbol, bir voleybol ve üç tenis sahası ile dört açık ve dört kapalı yüzme havuzu ve bunun yanı sıra dört fitness center bulunacak.
     Şirket açıklamasında, EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı'nın da görüşlerine yer verildi.
     Batışehir'i yatırımcılar açısından birçok konut projesi içinden ayıran özelliklerinin başında sosyal tesislerin geldiğini belirten Kabadayı, yeşil alanlardan sosyal tesislere, yüzme havuzlarından fitness center'a kadar yatırımcıların ihtiyaç duyabilecekleri tüm detaylara yer verdiklerini kaydetti.
     Yatırımcının ailesinin konforunu, çocuklarının eğitimini ve iş hayatını tek bir yere toplayarak arzuladığı hayatı yaşadığını anımsatan Kabadayı, "Baktığımız zaman çocuklu aileler projelerde daha çok çocuklarının rahatlıkla sosyalleşebilmelerine olanak sağlayacak tesisleri ararken, çocuksuz aileler daha çok stüdyo daireleri tercih ederek spor yapabilecekleri alanları arıyorlar. Biz de tamamlandığı zaman bütün ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yapıya sahip olacak Batışehir-de sürdürülebilir bir yaşam oluşturmaya çalışıyoruz" dedi.
     Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir'de 1+0'dan 4+1'e kadar 14 farklı tipte toplam 3 bin 148 adet konut ve rezidansın yanı sıra bir şehir oteli, ofisler, Doğa Koleji'nin yer alacağı eğitim kompleksi, dünyaca ünlü giyim ve yeme - içme markalarının hizmet vereceği açık hava çarşısı bulunacak.
     A Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi sahibi Batışehir'in ilk iki etabında yüksek satış rakamlarına ulaşılırken, yoğun ilgi üzerine üçüncü etap satışları da başladı.
     Proje tamamlandığı zaman 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir