1.yıl

  batıkent philco servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 7 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  batıkent philco servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Batıkent philco servisi,batıkentda philco servisi,philco batıkent servisi,philco servisi batıkent,ankara batıkentda philco servisi,batıkentda philco beyaz eşya servisi,batıkentda philco klima servisi,batıkentda philco kombi servisi,ankarada philco servisleri,philco ankara servisleri
  Batıkent philco servisi firmamızca philco ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları batıkentda philco servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Philco Batıkent servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Philco servisi Batıkent olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan philco ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün philco yedek parçaları mevcuttur.
  Batıkentda philco servisimizce philco ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar batıkentda philco beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada philco servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Batıkentda philco klima servisi,Batıkentda philco kombi servisi olarakta philco Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Batıkent philco servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili philco Batıkent servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir