1.yıl

  batıkent kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 6 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  batıkent kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Batıkent kelvinator servisi,batıkentde kelvinator servisi,kelvinator batıkent servisi,kelvinator servisi batıkent,ankara batıkentde kelvinator servisi,batıkentde kelvinator beyaz eşya servisi,batıkentde kelvinator klima servisi,batıkentde kelvinator kombi servisi,ankarada kelvinator servisleri,kelvinator ankara servisleri
  Batıkent kelvinator servisi firmamızca kelvinator ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları batıkentde kelvinator servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kelvinator Batıkent servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kelvinator servisi Batıkent olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kelvinator ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kelvinator yedek parçaları mevcuttur.
  Batıkentde kelvinator servisimizce kelvinator ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar batıkentde kelvinator beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kelvinator servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Batıkentde kelvinator klima servisi,Batıkentde kelvinator kombi servisi olarakta kelvinator Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Batıkent kelvinator servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kelvinator Batıkent servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir