1.yıl

  batıkent indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 6 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  batıkent indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Batıkent indesit servisi,batıkentte indesit servisi,indesit batıkent servisi,indesit servisi batıkent,ankara batıkentte indesit servisi,batıkentte indesit beyaz eşya servisi,batıkentte indesit klima servisi,batıkentte indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  Batıkent indesit servisi firmamızca indesit ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları batıkentte indesit servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İndesit Batıkent servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İndesit servisi Batıkent olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan indesit ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün indesit yedek parçaları mevcuttur.
  Batıkentte indesit servisimizce indesit ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar batıkentte indesit beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada indesit servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Batıkentte indesit klima servisi,Batıkentte indesit kombi servisi olarakta indesit Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Batıkent indesit servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili indesit Batıkent servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir