1.yıl

  batıkent hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 6 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  batıkent hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Batıkent hitachi servisi,batıkentde hitachi servisi,hitachi batıkent servisi,hitachi servisi batıkent,ankara batıkentde hitachi servisi,batıkentde hitachi beyaz eşya servisi,batıkentde hitachi klima servisi,batıkentde hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Batıkent hitachi servisi firmamızca hitachi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları batıkentde hitachi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hitachi Batıkent servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hitachi servisi Batıkent olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hitachi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hitachi yedek parçaları mevcuttur.
  Batıkentde hitachi servisimizce hitachi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar batıkentde hitachi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hitachi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Batıkentde hitachi klima servisi,Batıkentde hitachi kombi servisi olarakta hitachi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Batıkent hitachi servisi olarak konusunda uzman ve tam hitachi Batıkent servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir