1.yıl

  batıkent generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 6 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  batıkent generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Batıkent generalelectric servisi,batıkentde generalelectric servisi,generalelectric batıkent servisi,generalelectric servisi batıkent,ankara batıkentde generalelectric servisi,batıkentde generalelectric beyaz eşya servisi,batıkentde generalelectric klima servisi,batıkentde generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Batıkent generalelectric servisi firmamızca generalelectric ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları batıkentde generalelectric servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Generalelectric Batıkent servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Generalelectric servisi Batıkent olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan generalelectric ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün generalelectric yedek parçaları mevcuttur.
  Batıkentde generalelectric servisimizce generalelectric ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar batıkentde generalelectric beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada generalelectric servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Batıkentde generalelectric klima servisi,Batıkentde generalelectric kombi servisi olarakta generalelectric Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Batıkent generalelectric servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric Batıkent servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Ege Bölge Servisimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
  https://www.e-sirket.com/ege-bolge-servisi-85482e1.htm

  Bölge servislerimizin facebook erişim adresleri:
  https://www.facebook.com/pages/Ankara-Bölge- Servisi/1440739509517093?ref=hl
  https://www.faceb

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir