1.yıl

  batıkent franke servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 6 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  batıkent franke servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Batıkent franke servisi,batıkentde franke servisi,franke batıkent servisi,franke servisi batıkent,ankara batıkentde franke servisi,batıkentde franke beyaz eşya servisi,batıkentde franke klima servisi,batıkentde franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Batıkent franke servisi firmamızca franke ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları batıkentde franke servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Franke Batıkent servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Franke servisi Batıkent olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan franke ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün franke yedek parçaları mevcuttur.
  Batıkentde franke servisimizce franke ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar batıkentde franke beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada franke servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Batıkentde franke klima servisi,Batıkentde franke kombi servisi olarakta franke Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Batıkent franke servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili franke Batıkent servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir