Baştürk Mühendislik Çevre Teknolojileri

  semerciler mh saraçlar sk kurtoğlu işh 3/40 54100 ( / Sakarya / Türkiye)
  090-264-2781288 090-264-2726406
  Ogün Baştürk (Firma Sahibi / Ortağı)

  Baştürk Mühendislik Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  çok çeşitli sektörlerde uzun yıllar edindiği bilgi birikimi ile tüm çevre sorunlarında firmaların çözüm ortağı olmaktadır.
  Başta atık su arıtma tesislerinin projelendirilmesi, imali ve verimli bir şekilde işletilmesi konularında çalışan BAŞTÜRK MÜHENDİSLİK, bununla beraber ÇED Raporları ve Proje Tanıtım Dosyalarının hazırlanması, su, atık su, baca gazı ölçüm ve analizleri, GSM izinleri, atık yönetimi, Deşarj ve Emisyon izin dosyalarının hazırlanması, vb. tüm yasal yükümlülüklerin takibi ve genel olarak firmaların çevre mevzuatlarına uygunluğunun sağlanması konularında faaliyet göstermektedir.

  Şirketimiz çeşitli debi ve kirlililik yüklerindeki atık su arıtma tesislerinin yapımını betonarme yapılar, mekanik ve elektromekanik aksamlar dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak üstlenmektedir. Uzman mühendis kadromuz tarafından prosesinizde yapılan incelemeler ve ölçümler sonucunda ilk yatırım maliyetleri, işletme maliyetleri ve tesisin sorunsuz çalışabilirliği faktörleri göz önünde bulundurularak firmanıza en uygun çözüm üretilmektedir.

  Projelendirilen sistemin uygulama aşamasında kullanılacak olan tüm ekipmanlarının, yüksek kalite ve standartlara sahip olması temel ilkemizdir. Gerek imalat gerekse montaj aşamasında, işçilik kalitesindeki titizlik ise, bir diğer ayrıcalığımızdır. Anahtar teslimi olarak firmanıza sunduğumuz tüm proseslerde, sorunsuz ve kolay çalışan bir sistem kurarak, tesisin uzun yıllar verimli çalışması sağlanmaktadır.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Baştürk Mühendislik Çevre Teknolojileri
  semerciler mh saraçlar sk kurtoğlu işh 3/40 54100 ( / Sakarya / Türkiye)
  090-264-2781288
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir