BAŞKENTGAZ'ın satış ilanı Resmi Gazete'de

  • Yazı boyutu
BAŞKENTGAZ'ın satış ilanı Resmi Gazete'de

BAŞKENTGAZ'ın satış ilanı Resmi Gazete'de

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (ÖİB), Başkent Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi'nin yüzde 100 oranındaki kamu hissesinin "blok satış" yöntemiyle özelleştirilmesine ilişkin ihale ilanı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Bugün bazı gazetelerde de yayımlanan ilana göre 700 bin adet hissenin satışında son teklif verme tarihi 17 Aralık 2012 olarak belirlendi.
     İhaleye gerçek ve tüzel kişiler ile ortak girişim grupları teklif verebilecekler. İhaleye katılabilmek için gizlilik taahhütnamesi imzalanması ve şirket hakkında hazırlanan tanıtım dokümanı ile ihale şartnamesinin alınması zorunlu olacak.
     İhale, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhale komisyonunca gerekli görüldüğü takdirde ihale, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma usulüyle sonuçlandırılabilecek.
     Teklif sahiplerinden ihaleye katılabilmek için 50 milyon dolar geçici teminat alınacak.
    
    
    

Bu haberi 125 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir