Başkent'te göçük

  • Yazı boyutu
Başkent'te göçük

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı:"Ekipler tarafından çöküntü alanına müdahale edilmiş olup göçüğün büyümemesi için gerekli önlemler alınmıştır"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan, ekipler tarafından çöküntü alanına müdahale edildiği ve göçüğün büyümemesi için gerekli önlemler alındığı bildirildi.
     Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, bir süre önce bakanlık tarafından devir alınan Kızılay-Çayyolu Metro inşaatında, çalışmanın henüz başlamadığı sabah saat 06.50'de Hava Kuvvetleri Komutanlığı önünde yaklaşık 2 metre genişliğinde bir çöküntü meydana geldiği belirtildi.
     Bakanlık ve Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü yetkililerinin olay yerine süratle intikal ettiği ve sivil savunma, arama kurtarma ve itfaiye ekiplerinin olay yerine yönlendirildiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Ekipler tarafından çöküntü alanına müdahale edilmiş olup göçüğün büyümemesi için gerekli önlemler alınmıştır. Olay yeri can ve mal emniyeti için yolcu ve araç trafiğine kapatılmıştır. Söz konusu çöküntünün gerçekleşme nedenine ilişkin teknik inceleme başlatılmıştır.
     Göçük altında bir vatandaşımızın bulunduğuna dair iddialar nedeniyle çöküntü alanında K-9 köpekleri ile hassasiyetle arama çalışmaları sürdürülmektedir."
    
    
    


Bu haberi 269 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir