Başkent'te ekmek ve pideye zam yok -ATO Başkanı Bezci: -"ATO'ya bağlı işletmeler son 5 yıldır…

  • Yazı boyutu
Başkent'te ekmek ve pideye zam yok
  -ATO Başkanı Bezci: 
  -"ATO'ya bağlı işletmeler son 5 yıldır…

Başkent'te ekmek ve pideye zam yok -ATO Başkanı Bezci: -"ATO'ya bağlı işletmeler son 5 yıldır zam yapmamak için direniyor, bunun Ramazan'da da devam etmesi bizi mutlu ediyor"

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, ATO'ya bağlı ekmek fırınlarında son 5 yıldır uygulanan fiyatların bu Ramazan'da da devam edeceğini açıkladı.
     ATO Başkanı Bezci, yaptığı yazılı açıklamada, ATO Fırıncılar Meslek Komitesi'nin kararıyla Ankara'da pide ve ekmek fiyatlarının bu Ramazan'da da 1 lira olarak belirlendiğini bildirdi.
     Ankara'da üretilen ekmeğin yüzde 80'ine yakınının ATO'ya bağlı işletmelerce üretildiğini kaydeden Bezci, "Odamıza bağlı fırınlar son 5 yıldır zam yapmamak için direniyor. Bu tavrın bu Ramazan'da da sürüyor olması bizi mutlu ediyor. Tüketiciler adına fırıncılarımıza teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
     Ankara'da Ramazan'ın geçmiş yıllara kıyasla daha renkli geçmeye başladığını belirten Bezici, şunları kaydetti:
     "Bu güzel ayda, özellikle halkımızın sağlığını doğrudan etkileyen gıda sektörüne bağlı işletmelerin, hijyen ve kaliteye daha fazla özen göstermesini rica ediyorum. Ramazan ayı tüm halkımıza hayır getirsin."
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir