Başbakan Yardımcısı Babacan: (1) -"10 yıl önceki Türkiye ile bugünkü Türkiye artık birbirine…

  • Yazı boyutu
Başbakan Yardımcısı Babacan: (1) 
  -"10 yıl önceki Türkiye ile bugünkü Türkiye 
  artık birbirine…

Başbakan Yardımcısı Babacan: (1) -"10 yıl önceki Türkiye ile bugünkü Türkiye artık birbirine pek de benzemeyen çok farklı iki ülke" -"Türkiye dünyada sayılı ekonomilerden biri haline geldi"

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, 10 yıl önceki Türkiye ile bugünkü Türkiye'nin birbirinden çok farklı olduğunu belirterek, "Türkiye dünyada sayılı ekonomilerden biri haline geldi" dedi.
     Babacan, AK Parti Polatlı İlçe Başkanlığı'nın yeni hizmet binasının açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin son 10 yıllık dönemde çok büyük değişiklikler yaşadığını kaydederek, "10 yıl önceki Türkiye ile bugünkü Türkiye artık birbirine pek de benzemeyen çok farklı iki ülke" diye konuştu.
     Türkiye'nin kişi başına düşen milli gelirinin söz konusu dönemde 3 bin 500 dolardan 10 bin 500 dolara çıktığını hatırlatan Babacan, Türkiye'nin dünyada sayılı ekonomilerden biri ve bölgesinde ve dünyada küresel bir güç haline geldiğini söyledi.
     Elde edilen bu başarıda AK Parti teşkilatların emeğinin önemli olduğunu ifade eden Babacan, yeni hizmet binasının açılmasındaki katkılarından dolayı AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Faruk Bilici'ye teşekkür etti.
    
     (Sürecek)
    
    
    

Bu haberi 139 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir