Başbakan Yardımcısı Atalay: -"(Özel yetkili mahkemelerin yerine terör mahkemelerinin kurulması)…

  • Yazı boyutu
Başbakan Yardımcısı Atalay:
  -"(Özel yetkili mahkemelerin yerine terör mahkemelerinin
  kurulması)…

Başbakan Yardımcısı Atalay: -"(Özel yetkili mahkemelerin yerine terör mahkemelerinin kurulması) böyle bir çalışma var" -"Üçüncü yargı paketine yetiştirilebilmesi için de o çalışmanın hızlandırılması söz konusu"

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, özel yetkili mahkemelerin yerine terör mahkemelerinin kurulmasıyla ilgili çalışmanın 3'üncü yargı paketine yetiştirilmesi için hızlandırılmasının söz konusu olduğunu bildirdi.
     Ankara Ticaret Odası (ATO) meclis toplantısına katılan Atalay, girişte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
     Bir gazetecinin "Özel yetkili mahkemelerin yerine terör mahkemelerinin gelmesiyle ilgili bir çalışma var mı-" şeklindeki sorusu üzerine Atalay, "Bekir Bey de açıklamış, böyle bir çalışmanın olduğunu zaten hepiniz biliyorsunuz. Daha önce Sayın Başbakan açıklamıştı, o çalışma var. Üçüncü yargı paketine yetiştirilebilmesi için de o çalışmanın hızlandırılması söz konusu" dedi.
     Atalay, konuyla ilgili çalışmanın sürdüğünü, fakat şu anda çok bağlayıcı bir açıklama yapmak istemediğini sözlerine ekledi
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir