Banka ile kredi kartı Fix Card'da birleşti -Finansbank, banka kartı ile kredi kartını…

  • Yazı boyutu
Banka ile kredi kartı Fix Card'da birleşti 
     -Finansbank, banka kartı ile kredi kartını…

Banka ile kredi kartı Fix Card'da birleşti -Finansbank, banka kartı ile kredi kartını tek kartta birleştirdi

Dünyadaki en yeni bankacılık trendini Türkiye'ye getiren Finansbank, kredi kartı, banka kartı ve temassız ödeme özelliklerini tek bir kartta topladı.
     Yapılan açıklamaya göre banka, Fix Card ile müşterilerine tüm finansal ihtiyaçlarını tek bir kart ile karşılama imkanı sunarken, farklı kartlar taşıma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.
     Yurt içi ve yurt dışında Chip&Pin geçişi yapmış olan her yerde hem POS, hem de ATM'lerde Fix Card sahipleri tek kart ile "Kredi Kartı" veya "Banka Kartı" işlemlerini tercih ettikleri yönde gerçekleştirebiliyor.
     Tüketiciler alışveriş anında ister banka hesabını, ister kredi kartı limitini kullanarak ödeme yapabiliyorlar.
     ATM'lerde de yine Fix Card ile ister banka kartı, ister kredi kartı işlemlerine ulaşabiliyorlar.
     Ayrıca banka kartı ile POS'tan yapılacak olan alışverişlerden kazanılan ParaPuan miktarının aynısı kredi kartına da eş zamanlı yükleniyor. Bu sayede Fix Card sahipleri alışverişlerinde ParaPuan kazanabiliyorlar.
     Banka Fix Card kapsamında müşterilerine "Bakiye Uyarı Servisi" gibi ayrıcalıklı ücretsiz hizmetler de sunuyor. Bu hizmetle banka kartı harcamaları karta bağlı olan hesabın bakiyesi 100 liranın altına düşünce kart sahibine otomatik SMS gönderiliyor. Her ay sonunda hesabın kapanış bakiyesi yine SMS ile müşteriye bildiriliyor.
     Kart aidatı olmayan Fix Card'a sahibi olmak isteyenler TC Kimlik Numaralarını 3457'e göndererek, Finansbank Şubeleri, 0850 222 0 900 Telefon Bankacılığı, www.fixcard.com.tr veya www.finansbank.com.tr kanallarından yeni nesil olan bu ürüne başvuru yapabiliyorlar.
    
    
    

Bu haberi 137 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir