Balıkesir'de oda seçimleri -Ticaret ve sanayi odalarının seçimleri öncesinde bazı iş adamları,…

  • Yazı boyutu
Balıkesir'de oda seçimleri
  -Ticaret ve sanayi odalarının seçimleri öncesinde
  bazı iş adamları,…

Balıkesir'de oda seçimleri -Ticaret ve sanayi odalarının seçimleri öncesinde bazı iş adamları, "Balıkesir Değişim Platformu" oluşturdu -Platform, Ticaret Odası Başkanlığına Fahri Ermişler'i aday göstereceğini açıkladı

Balıkesir'de sanayi ve ticaret odalarının seçimler öncesinde bazı genç iş adamları, odalardaki geleneksel yönetim anlayışının değişmesini isteyerek, "Balıkesir Değişim Platformu" oluşturdu.
     Platform adına yazılı yapılan açıklamada, Balıkesir Ticaret Odası başkanlığına Fahri Ermişler'in aday gösterileceği bildirildi.
     Ticaret ve sanayi odalarının, Balıkesir'in ekonomik ve sosyal hayatı için önemli olduğu vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Kalkınmaya, gelişmeye, değişmeye, dönüşmeye emek veren, ihracat yapan, istihdam sağlayan koca bir camiayı temsil eden ticaret ve sanayi odalarımız, çağı, dünyayı iyi okuyup zamanın hızına uymak durumundadır. Türkiye sınırlarını zorlarken geçen dönemin kurallarıyla oyuna katılmaya çalışmak, yerinde saymakla aynı anlamı taşımaktadır. Biz buna razı değiliz ve bizim gibi düşünenlere çağrıda bulunuyoruz. Sanayi ve ticaret odalarımızdaki yerleşik yapıyı değiştirelim. Toplumun bütün kesimlerine kucak açıp, ticaret ve sanayi odalarını monologdan kurtaralım."
     Ticaret Odası'nın Şubat veya Mart ayı içinde yapılması beklenen seçimlerine Fahri Ermişler'in "Değişim Platformu"nun adayı olarak katılacağına yer verilen açıklamada, genç, enerjik ve dinamik kadrolara fırsat tanınarak Balıkesir'in geleceğine şanslı bir kapı açılmasına katkı istendi.
     Öte yandan, Balıkesir Ticaret Odası başkanlığını 4 dönemdir sürdüren Mahmut Yavuz da yeniden aday olduğunu bildirdi.
     Balıkesir Sanayi Odası seçimlerinin ise 6 Şubat'ta yapılacağı açıklandı. Başkan Ahmet Kula, bugüne kadar titizlikle çalıştığına değindiği Sanayi Odası'nda yapacak çok işi bulunduğunu belirterek, yeniden aday olacağını söyledi.
    
    
    

Bu haberi 281 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir