1.yıl

  Balgat Profilo Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Balgat Profilo Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  balgat profilo servisi,balgatta profilo servisi,profilo balgat servisi,profilo servisi balgat,ankara balgatta profilo servisi,balgatta profilo beyaz eşya servisi,balgatta profilo klima servisi,balgatta profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Ankarada profilo servisleri arasında ayrıcalıklı olan Balgat profilo servisi firmamız Ankara ili,ilçe ve köylerinde profilo ürünlerinin servis,bakım ve onarımlarını özenle gerçekleştirmektedir.
  Balgatta profilo servisi olarak aynı zamanda Balgatta profilo klima servisi,Balgatta profilo kombi servisi ve Balgatta profilo beyaz eşya servisi olarak da hizmet vermekteyiz.
  Profilo Ankara servisleri nde kalitesiyle ilk sıralarda yer alan profilo Balgat servisi mizde mevcut araçlarımız seyyar atölye konumunda olup her türlü profilo ürünü yedek parçası stoku mevcuttur.
  Profilo ürünlerinizin % 97 gibi büyük bir bölümü aksamaya meydan verilmeden Balgatta profilo yetkili servisi elemanlarımızca giderilerek %3lük bir bölümü (tamiri gürültülü olan,tamiri uzun sürecek ve teste tabir tutulması gerekenler gibi) olanlar profilo servisi Balgat atölyemize alınmak suretiyle 1 yıl garantili olarak tamir edilmektedirler.
  Ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi kredi kartı ile de kapınızda yapma imkanınız mevcuttur.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir