Bakanlar Kurulu Kararı -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın merkez teşkilatında boş bulunan 16 şube…

  • Yazı boyutu
Bakanlar Kurulu Kararı
  -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın merkez teşkilatında
  boş bulunan 16 şube…

Bakanlar Kurulu Kararı -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın merkez teşkilatında boş bulunan 16 şube müdürlüğünün bağlı bulunduğu birim değişti

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın merkez teşkilatında boş bulunan 16 şube müdürlüğünün bağlı bulunduğu birim değişti.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlan Bakanlar Kurulu kararıyla, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın merkez teşkilatında bulunan Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü'ndeki 2'şer şube müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı'na, Gümrükler Genel Müdürlüğü ve Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü'ndeki birer şube müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı'na, Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü ve Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü'ndeki birer şube müdürlüğü de İç Ticaret Genel Müdürlüğü'ne bağlandı.
     Öte yandan, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürlüğü'ndeki 4 şube müdürlüğünden 2'si Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na, 2'si de Eğitim Dairesi Başkanlığı'na, Gümrükler Genel Müdürlüğü'ndeki 3 şube müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı'na, Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü'ndeki bir şube müdürlüğü de Strateji Geliştirme Başkanlığı'na bağlandı.
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir