Bakanlar Çağlayan ve Şahin Gaziantep'te -Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Aile ve Sosyal…

  • Yazı boyutu
Bakanlar Çağlayan ve Şahin Gaziantep'te
  -Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Aile ve Sosyal…

Bakanlar Çağlayan ve Şahin Gaziantep'te -Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, 4. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir tesisi ziyaret etti

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, 4. Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir tesisi ziyaret etti.
     Bakan Çağlayan, bir bölümüne Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in de eşlik ettiği ziyarette, Köksan A.Ş. yetkililerinden tesislerle ilgili bilgi aldı. Bir süre basına kapalı devam eden ziyaretin ardından Bakan Şahin, kara yoluyla Şanlıurfa'ya hareket etti.
     Firmanın yeni yatırım alanına geçen Bakan Çağlayan ve beraberindekiler, burada işçiler tarafından karşılandı. İşçileri selamlayan ve onlarla bir süre sohbet eden Çağlayan, firma yetkilileri ve işçilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
     Çağlayan, ziyaretin ardından hava yolu ile Ankara'ya hareket etti.
     Ziyarete, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Derya Bakbak ve Mehmet Sarı, Vali Erdal Ata, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ile sanayici ve iş adamları katıldı.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir