Bakan Eker, düğün törenine katıldı -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, GİAF Başkanı…

  • Yazı boyutu
Bakan Eker, düğün törenine katıldı
  -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, 
  GİAF Başkanı…

Bakan Eker, düğün törenine katıldı -Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, GİAF Başkanı Akboz'un düğün törenine katıldı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Güney ve Güneydoğu Genç İşadamları Federasyonu (GİAF) Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Akboz-Aylin Akboz çiftinin düğün törenine katıldı.
     Nikahları daha önce kıyılan çiftin, bir otelde gerçekleşen düğün töreninde konuşan Eker, törende bulunmaktan onur duyduğunu dile getirdi.
     "Cenab-ı Allah iki güzide kardeşimizi her iki cihanda da mesut etsin" diyen Eker, düğünün hayırlı olması dileğinde bulundu.
     Törene katılan AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Abdulkadir Aksu da çiftin evlilik gibi önemli bir karar aldıklarını ifade etti.
     Akboz çiftini tebrik eden ve mutluluklar dileyen Aksu, "Sayın Başbakanımız en az 3 çocuk istiyordu. Abdulkadir kardeşim Diyarbakırlıdır. Ben o yüzden 5 çocuk diyorum" ifadesini kullandı.
     Aksu, daha sonra evlilik cüzdanını gelin Aylin Akboz'a verdi.
     Törende, ayrıca tasavvuf müziği dinletisi sunuldu ve Kur'an-ı Kerim okundu.
    
    
    

Bu haberi 466 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir