Alper Klima Servis Hizmetleri

  bahçelievler ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5067676 090-212-6447778
  ali yardımcı (Firma Sahibi / Ortağı)

  Bahçeşehir Klima Servisi

  • İlan Sahibi : ali yardımcı
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 7 Haziran 2010 Pazartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 7 Haziran 2011 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçeşehir Klima Servisi İlan Açıklaması

  Klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler cihaz performansında düşüklüğe neden olur.

  Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. 2010 yaz`ın da yaşanacak aşırı sıcaklıkları gidermenin tek yolu ; klimadır.

  Ancak verimli bir klima; bakımı yapılmış, gaz işletme basıncında mevsime göre düzenlemelerin yapılmasıyla oluşur.

  Dolayısıyla sıcak yaz günlerini en iyi şekilde geçirmek için Beko Klimalarınızın bakım günlerini geçirmeden yapmanız bu pahalı ürünlerin sizler için daha verimli hale gelmesini sağlayacaktır.

  Bu nedenle klima cihazlarında yılda iki sefer bakım yapılması son derece önemlidir. Beko Klimalarınıza bakım yaptırmayı düşündüğünüzde yapacağınız tek şey www.bekoklimaservisim.com web sitemizden veya Beko Klimanız için servis taleplerinizde size en yakın servis elemanımızı yönlendiriyoruz.

  Böylelikle servisiniz en kısa sürede kapınızda olur.Hızlı ve profesyonel servis için Beko Klima Servisini arayarak Çağrı Merkezlerimizde bulunan uzman personelimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

  Beko marka tüm klimalarınızın tüm bakım,onarım,montaj servisleri profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır. Bakım, onarım veya montaj servisi çağırmak için Klima Servisi Çağrı Merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Beko klimalarınız için bizleri arayabilirsiniz.Merkezimizde bulunan Beko Servisi Çağrı Merkezi Teknik Destek birimimiz profesyonel gezici servislerimizi sizlere yönlendirerek yardımcı olacaklardır.

  Klima Servisi Çağrı Merkezi

  0212 506 76 76
  0212 644 77 78

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Alper Klima Servis Hizmetleri
  bahçelievler ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5067676
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir