2.yıl

  Bahçelievler sanyo servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler sanyo servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler sanyo servisi,bahçelievlerde sanyo servisi,sanyo bahçelievler servisi,sanyo servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde sanyo servisi,bahçelievlerde sanyo beyaz eşya servisi,bahçelievlerde sanyo klima servisi,bahçelievlerde sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Bahçelievler sanyo servisi firmamızca sanyo ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde sanyo servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sanyo Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sanyo servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sanyo ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sanyo yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde sanyo servisimizce sanyo ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde sanyo beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sanyo servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde sanyo klima servisi,Bahçelievlerde sanyo kombi servisi olarakta sanyo Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler sanyo servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sanyo Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücbahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,sanyo bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler sanyo servisi,sanyo bahçelievler servisi,
  bahçelievler sanyo servisi,bahçelievlerde sanyo servisi,bahçelievler sanyo servisi,sanyo servisi bahçelievler,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir