2.yıl

  Bahçelievler samsung servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler samsung servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler samsung servisi,bahçelievlerde samsung servisi,samsung bahçelievler servisi,samsung servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde samsung servisi,bahçelievlerde samsung beyaz eşya servisi,bahçelievlerde samsung klima servisi,bahçelievlerde samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Bahçelievler samsung servisi firmamızca samsung ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde samsung servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Samsung Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Samsung servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan samsung ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün samsung yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde samsung servisimizce samsung ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde samsung beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada samsung servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde samsung klima servisi,Bahçelievlerde samsung kombi servisi olarakta samsung Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler samsung servisi olarak konusunda uzman samsung Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,samsung bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler samsung servisi,samsung bahçelievler servisi,
  bahçelievler samsung servisi,bahçelievlerde samsung servisi,bahçelievler samsung servisi,samsung servisi

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir