2.yıl

  Bahçelievler rubenis servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler rubenis servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler rubenis servisi,bahçelievlerde rubenis servisi,rubenis bahçelievler servisi,rubenis servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde rubenis servisi,bahçelievlerde rubenis beyaz eşya servisi,bahçelievlerde rubenis klima servisi,bahçelievlerde rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Bahçelievler rubenis servisi firmamızca rubenis ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde rubenis servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Rubenis Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Rubenis servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan rubenis ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün rubenis yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde rubenis servisimizce rubenis ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde rubenis beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada rubenis servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde rubenis klima servisi,Bahçelievlerde rubenis kombi servisi olarakta rubenis Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler rubenis servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili rubenis Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,rubenis bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler rubenis servisi,rubenis bahçelievler servisi,
  bahçelievler rubenis servisi,bahçelievlerde rubenis servisi,bahçelievler rubenis servisi,rubenis servisi bahçelievler,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir