2.yıl

  Bahçelievler regal servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler regal servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler regal servisi,bahçelievlerde regal servisi,regal bahçelievler servisi,regal servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde regal servisi,bahçelievlerde regal beyaz eşya servisi,bahçelievlerde regal klima servisi,bahçelievlerde regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Bahçelievler regal servisi firmamızca regal ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde regal servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Regal Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Regal servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan regal ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün regal yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde regal servisimizce regal ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde regal beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada regal servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde regal klima servisi,Bahçelievlerde regal kombi servisi olarakta regal Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler regal servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili regal Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümbahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,regal bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler regal servisi,regal bahçelievler servisi,
  bahçelievler regal servisi,bahçelievlerde regal servisi,bahçelievler regal servisi,regal servisi bahçelievler,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir