2.yıl

  Bahçelievler philco servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler philco servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler philco servisi,bahçelievlerde philco servisi,philco bahçelievler servisi,philco servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde philco servisi,bahçelievlerde philco beyaz eşya servisi,bahçelievlerde philco klima servisi,bahçelievlerde philco kombi servisi,ankarada philco servisleri,philco ankara servisleri
  Bahçelievler philco servisi firmamızca philco ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde philco servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Philco Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Philco servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan philco ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün philco yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde philco servisimizce philco ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde philco beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada philco servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde philco klima servisi,Bahçelievlerde philco kombi servisi olarakta philco Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler philco servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili philco Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,philco bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler philco servisi,philco bahçelievler servisi,
  bahçelievler philco servisi,bahçelievlerde philco servisi,bahçelievler philco servisi,philco servisi bahçelievler,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir