2.yıl

  Bahçelievler panasonic servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler panasonic servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler panasonic servisi,bahçelievlerde panasonic servisi,panasonic bahçelievler servisi,panasonic servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde panasonic servisi,bahçelievlerde panasonic beyaz eşya servisi,bahçelievlerde panasonic klima servisi,bahçelievlerde panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Bahçelievler panasonic servisi firmamızca panasonic ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde panasonic servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Panasonic Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Panasonic servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan panasonic ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün panasonic yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde panasonic servisimizce panasonic ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde panasonic beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada panasonic servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde panasonic klima servisi,Bahçelievlerde panasonic kombi servisi olarakta panasonic Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler panasonic servisi olarak konusunda uzman ve tambahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,panasonic bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler panasonic servisi,panasonic bahçelievler servisi,
  bahçelievler panasonic servisi,bahçelievlerde panasonic servisi,bahçelievler panasonic servisi,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir