2.yıl

  Bahçelievler mitsubishi servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler mitsubishi servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler mitsubishi servisi,bahçelievlerde mitsubishi servisi,mitsubishi bahçelievler servisi,mitsubishi servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde mitsubishi servisi,bahçelievlerde mitsubishi beyaz eşya servisi,bahçelievlerde mitsubishi klima servisi,bahçelievlerde mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Bahçelievler mitsubishi servisi firmamızca mitsubishi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde mitsubishi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Mitsubishi Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Mitsubishi servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan mitsubishi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün mitsubishi yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde mitsubishi servisimizce mitsubishi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde mitsubishi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada mitsubishi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde mitsubishi klima servisi,Bahçelievlerde mitsubishi kombi servisi olarakta mitsubishi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler mitsubishi servisi olarakbahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,mitsubishi bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler mitsubishi servisi,mitsubishi bahçelievler servisi,
  bahçelievler mitsubishi servisi,bahçelievlerde mitsubishi servisi,bahçelievler mitsubishi servisi,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir