2.yıl

  Bahçelievler miele servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler miele servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler miele servisi,bahçelievlerde miele servisi,miele bahçelievler servisi,miele servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde miele servisi,bahçelievlerde miele beyaz eşya servisi,bahçelievlerde miele klima servisi,bahçelievlerde miele kombi servisi,ankarada miele servisleri,miele ankara servisleri
  Bahçelievler miele servisi firmamızca miele ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde miele servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Miele Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Miele servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan miele ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün miele yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde miele servisimizce miele ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde miele beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada miele servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde miele klima servisi,Bahçelievlerde miele kombi servisi olarakta miele Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler miele servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili miele Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzbahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,miele bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler miele servisi,miele bahçelievler servisi,
  bahçelievler miele servisi,bahçelievlerde miele servisi,bahçelievler miele servisi,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir