2.yıl

  Bahçelievler midea servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler midea servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler midea servisi,bahçelievlerde midea servisi,midea bahçelievler servisi,midea servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde midea servisi,bahçelievlerde midea beyaz eşya servisi,bahçelievlerde midea klima servisi,bahçelievlerde midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Bahçelievler midea servisi firmamızca midea ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde midea servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Midea Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Midea servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan midea ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün midea yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde midea servisimizce midea ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde midea beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada midea servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde midea klima servisi,Bahçelievlerde midea kombi servisi olarakta midea Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler midea servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili midea Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzbahçelievlerde kombi tamiri,bahçelievlerde kombi bakımı,bahçelievlerde klima bakımı,bahçelievlerde klima tamiri,buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,fırın,klima,kombi,tamir,
  bakım,onarım,arıza,tamiri,bakımı,onarımı,servis,servisi,bahçelievler arçelik,midea bahçelievler,bahçelievlerde arçelik,bahçelievler midea servisi,midea bahçelievler servisi,
  bahçelievler midea servisi,bahçelievlerde midea servisi,bahçelievler midea servisi,midea servisi bahçelievler,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir