2.yıl

  Bahçelievler makinsan servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler makinsan servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler makinsan servisi,bahçelievlerde makinsan servisi,makinsan bahçelievler servisi,makinsan servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde makinsan servisi,bahçelievlerde makinsan beyaz eşya servisi,bahçelievlerde makinsan klima servisi,bahçelievlerde makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Bahçelievler makinsan servisi firmamızca makinsan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde makinsan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Makinsan Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Makinsan servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan makinsan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün makinsan yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde makinsan servisimizce makinsan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde makinsan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada makinsan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde makinsan klima servisi,Bahçelievlerde makinsan kombi servisi olarakta makinsan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler makinsan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili makinsan Bahçelibahçelievler makinsan ,makinsan bahçelievler,bahçelievler makinsan servisi,makinsan bahçelievler servisi,makinsan servisi bahçelievler,bahçelievlerde makinsan ,bahçelievler makinsan servisi,
  makinsan yetkili servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,makinsan ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir