2.yıl

  Bahçelievler lg servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler lg servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler lg servisi,bahçelievlerde lg servisi,lg bahçelievler servisi,lg servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde lg servisi,bahçelievlerde lg beyaz eşya servisi,bahçelievlerde lg klima servisi,bahçelievlerde lg kombi servisi,ankarada lg servisleri,lg ankara servisleri
  Bahçelievler lg servisi firmamızca lg ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde lg servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Lg Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Lg servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan lg ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün lg yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde lg servisimizce lg ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde lg beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada lg servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde lg klima servisi,Bahçelievlerde lg kombi servisi olarakta lg Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler lg servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili lg Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  bahçelievler lg ,lg bahçelievler,bahçelievler lg servisi,lg bahçelievler servisi,lg servisi bahçelievler,bahçelievlerde lg ,bahçelievler lg servisi,
  lg servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,lg ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir