2.yıl

  Bahçelievler kromlüks servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler kromlüks servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler kromlüks servisi,bahçelievlerde kromlüks servisi,kromlüks bahçelievler servisi,kromlüks servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde kromlüks servisi,bahçelievlerde kromlüks beyaz eşya servisi,bahçelievlerde kromlüks klima servisi,bahçelievlerde kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Bahçelievler kromlüks servisi firmamızca kromlüks ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde kromlüks servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kromlüks Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kromlüks servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kromlüks ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kromlüks yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde kromlüks servisimizce kromlüks ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde kromlüks beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kromlüks servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde kromlüks klima servisi,Bahçelievlerde kromlüks kombi servisi olarakta kromlüks Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler kromlüks servisi olarak konusunda uzman ve tam kromlüks Bahçelibahçelievler kromlüks,kromlüks bahçelievler,bahçelievler kromlüks servisi,kromlüks bahçelievler servisi,kromlüks servisi bahçelievler,bahçelievlerde kromlüks,bahçelievler kromlüks servisi,
  kromlüks servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,kromlüks,,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir