2.yıl

  Bahçelievler kelvinator servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler kelvinator servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler kelvinator servisi,bahçelievlerde kelvinator servisi,kelvinator bahçelievler servisi,kelvinator servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde kelvinator servisi,bahçelievlerde kelvinator beyaz eşya servisi,bahçelievlerde kelvinator klima servisi,bahçelievlerde kelvinator kombi servisi,ankarada kelvinator servisleri,kelvinator ankara servisleri
  Bahçelievler kelvinator servisi firmamızca kelvinator ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde kelvinator servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kelvinator Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kelvinator servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kelvinator ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kelvinator yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde kelvinator servisimizce kelvinator ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde kelvinator beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kelvinator servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde kelvinator klima servisi,Bahçelievlerde kelvinator kombi servisi olarakta kelvinator Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler kelvinator servisi olarakbahçelievler kelvinator ,kelvinator bahçelievler,bahçelievler kelvinator servisi,kelvinator bahçelievler servisi,kelvinator servisi bahçelievler,bahçelievlerde kelvinator ,bahçelievler kelvinator servisi,
  kelvinator servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,kelvinator ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir