2.yıl

  Bahçelievler inoksan servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler inoksan servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler inoksan servisi,bahçelievlerde inoksan servisi,inoksan bahçelievler servisi,inoksan servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde inoksan servisi,bahçelievlerde inoksan beyaz eşya servisi,bahçelievlerde inoksan klima servisi,bahçelievlerde inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  Bahçelievler inoksan servisi firmamızca inoksan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde inoksan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İnoksan Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İnoksan servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan inoksan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün inoksan yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde inoksan servisimizce inoksan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde inoksan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada inoksan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde inoksan klima servisi,Bahçelievlerde inoksan kombi servisi olarakta inoksan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler inoksan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili inoksan Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievler inoksan ,inoksan bahçelievler,bahçelievler inoksan servisi,inoksan bahçelievler servisi,inoksan servisi bahçelievler,bahçelievlerde inoksan ,bahçelievler inoksan servisi,
  inoksan servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,inoksan ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir