2.yıl

  Bahçelievler indesit servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler indesit servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler indesit servisi,bahçelievlerde indesit servisi,indesit bahçelievler servisi,indesit servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde indesit servisi,bahçelievlerde indesit beyaz eşya servisi,bahçelievlerde indesit klima servisi,bahçelievlerde indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  Bahçelievler indesit servisi firmamızca indesit ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde indesit servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İndesit Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İndesit servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan indesit ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün indesit yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde indesit servisimizce indesit ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde indesit beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada indesit servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde indesit klima servisi,Bahçelievlerde indesit kombi servisi olarakta indesit Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler indesit servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili indesit Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievler indesit ,indesit bahçelievler,bahçelievler indesit servisi,indesit bahçelievler servisi,indesit servisi bahçelievler,bahçelievlerde indesit ,bahçelievler indesit servisi,
  indesit yetkili servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,indesit ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir