2.yıl

  Bahçelievler hoover servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler hoover servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler hoover servisi,bahçelievlerde hoover servisi,hoover bahçelievler servisi,hoover servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde hoover servisi,bahçelievlerde hoover beyaz eşya servisi,bahçelievlerde hoover klima servisi,bahçelievlerde hoover kombi servisi,ankarada hoover servisleri,hoover ankara servisleri
  Bahçelievler hoover servisi firmamızca hoover ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde hoover servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hoover Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hoover servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hoover ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hoover yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde hoover servisimizce hoover ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde hoover beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hoover servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde hoover klima servisi,Bahçelievlerde hoover kombi servisi olarakta hoover Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler hoover servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hoover Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievler hoover ,hoover bahçelievler,bahçelievler hoover servisi,hoover bahçelievler servisi,hoover servisi bahçelievler,bahçelievlerde hoover ,bahçelievler hoover yetkili servisi,
  hoover servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,hoover ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir