2.yıl

  Bahçelievler hitachi servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler hitachi servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler hitachi servisi,bahçelievlerde hitachi servisi,hitachi bahçelievler servisi,hitachi servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde hitachi servisi,bahçelievlerde hitachi beyaz eşya servisi,bahçelievlerde hitachi klima servisi,bahçelievlerde hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Bahçelievler hitachi servisi firmamızca hitachi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde hitachi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hitachi Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hitachi servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hitachi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hitachi yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde hitachi servisimizce hitachi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde hitachi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hitachi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde hitachi klima servisi,Bahçelievlerde hitachi kombi servisi olarakta hitachi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler hitachi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hitachi Bahçelievler servis elemanlarımızbahçelievler hitachi ,hitachi bahçelievler,bahçelievler hitachi servisi,hitachi bahçelievler servisi,hitachi servisi bahçelievler,bahçelievlerde hitachi ,bahçelievler hitachi yetkili servisi,
  hitachi yetkili servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,hitachi ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir