2.yıl

  Bahçelievler hicon servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler hicon servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler hicon servisi,bahçelievlerde hicon servisi,hicon bahçelievler servisi,hicon servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde hicon servisi,bahçelievlerde hicon beyaz eşya servisi,bahçelievlerde hicon klima servisi,bahçelievlerde hicon kombi servisi,ankarada hicon servisleri,hicon ankara servisleri
  Bahçelievler hicon servisi firmamızca hicon ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde hicon servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hicon Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hicon servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hicon ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hicon yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde hicon servisimizce hicon ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde hicon beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hicon servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde hicon klima servisi,Bahçelievlerde hicon kombi servisi olarakta hicon Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler hicon servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hicon Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümbahçelievler hicon ,hicon bahçelievler,bahçelievler hicon servisi,hicon bahçelievler servisi,hicon servisi bahçelievler,bahçelievlerde hicon ,bahçelievler hicon servisi,
  hicon servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,hicon ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir