2.yıl

  Bahçelievler gree servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler gree servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler gree servisi,bahçelievlerde gree servisi,gree bahçelievler servisi,gree servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde gree servisi,bahçelievlerde gree beyaz eşya servisi,bahçelievlerde gree klima servisi,bahçelievlerde gree kombi servisi,ankarada gree servisleri,gree ankara servisleri
  Bahçelievler gree servisi firmamızca gree ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde gree servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Gree Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Gree servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan gree ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün gree yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde gree servisimizce gree ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde gree beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada gree servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde gree klima servisi,Bahçelievlerde gree kombi servisi olarakta gree Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler gree servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili gree Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  bahçelievler gree ,gree bahçelievler,bahçelievler gree servisi,gree bahçelievler servisi,gree servisi bahçelievler,bahçelievlerde gree ,bahçelievler gree servisi,
  gree servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,gree kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir