2.yıl

  Bahçelievler gorenje servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler gorenje servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler gorenje servisi,bahçelievlerde gorenje servisi,gorenje bahçelievler servisi,gorenje servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde gorenje servisi,bahçelievlerde gorenje beyaz eşya servisi,bahçelievlerde gorenje klima servisi,bahçelievlerde gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Bahçelievler gorenje servisi firmamızca gorenje ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde gorenje servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Gorenje Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Gorenje servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan gorenje ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün gorenje yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde gorenje servisimizce gorenje ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde gorenje beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada gorenje servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde gorenje klima servisi,Bahçelievlerde gorenje kombi servisi olarakta gorenje Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler gorenje servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili gorenje Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievler gorenje ,gorenje bahçelievler,bahçelievler gorenje servisi,gorenje bahçelievler servisi,gorenje servisi bahçelievler,bahçelievlerde gorenje ,bahçelievler gorenje servisi,
  gorenje servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,gorenje ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir