2.yıl

  Bahçelievler fujitsu servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler fujitsu servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler fujitsu servisi,bahçelievlerde fujitsu servisi,fujitsu bahçelievler servisi,fujitsu servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde fujitsu servisi,bahçelievlerde fujitsu beyaz eşya servisi,bahçelievlerde fujitsu klima servisi,bahçelievlerde fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Bahçelievler fujitsu servisi firmamızca fujitsu ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde fujitsu servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fujitsu Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fujitsu servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fujitsu ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fujitsu yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde fujitsu servisimizce fujitsu ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde fujitsu beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fujitsu servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde fujitsu klima servisi,Bahçelievlerde fujitsu kombi servisi olarakta fujitsu Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler fujitsu servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu Bahçelievler servisbahçelievler fujitsu ,fujitsu bahçelievler,bahçelievler fujitsu servisi,fujitsu bahçelievler servisi,fujitsu servisi bahçelievler,bahçelievlerde fujitsu ,bahçelievler fujitsu servisi,
  fujitsu servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,fujitsu ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir