2.yıl

  Bahçelievler frigidaire servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler frigidaire servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler frigidaire servisi,bahçelievlerde frigidaire servisi,frigidaire bahçelievler servisi,frigidaire servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde frigidaire servisi,bahçelievlerde frigidaire beyaz eşya servisi,bahçelievlerde frigidaire klima servisi,bahçelievlerde frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Bahçelievler frigidaire servisi firmamızca frigidaire ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde frigidaire servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Frigidaire Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Frigidaire servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan frigidaire ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün frigidaire yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde frigidaire servisimizce frigidaire ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde frigidaire beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada frigidaire servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde frigidaire klima servisi,Bahçelievlerde frigidaire kombi servisi olarakta frigidaire Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler frigidaire servisi olarakbahçelievler frigidaire ,frigidaire bahçelievler,bahçelievler frigidaire servisi,frigidaire bahçelievler servisi,frigidaire servisi bahçelievler,bahçelievlerde frigidaire ,bahçelievler frigidaire servisi,
  frigidaire servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,frigidaire ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir