2.yıl

  Bahçelievler franke servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler franke servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler franke servisi,bahçelievlerde franke servisi,franke bahçelievler servisi,franke servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde franke servisi,bahçelievlerde franke beyaz eşya servisi,bahçelievlerde franke klima servisi,bahçelievlerde franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Bahçelievler franke servisi firmamızca franke ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde franke servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Franke Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Franke servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan franke ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün franke yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde franke servisimizce franke ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde franke beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada franke servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde franke klima servisi,Bahçelievlerde franke kombi servisi olarakta franke Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler franke servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili franke Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anındabahçelievler franke ,franke bahçelievler,bahçelievler franke servisi,franke bahçelievler servisi,franke servisi bahçelievler,bahçelievlerde franke ,bahçelievler franke servisi,
  franke servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,franke ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir