2.yıl

  Bahçelievler ferroli servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler ferroli servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler ferroli servisi,bahçelievlerde ferroli servisi,ferroli bahçelievler servisi,ferroli servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde ferroli servisi,bahçelievlerde ferroli beyaz eşya servisi,bahçelievlerde ferroli klima servisi,bahçelievlerde ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Bahçelievler ferroli servisi firmamızca ferroli ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde ferroli servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ferroli Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ferroli servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ferroli ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ferroli yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde ferroli servisimizce ferroli ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde ferroli beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ferroli servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde ferroli klima servisi,Bahçelievlerde ferroli kombi servisi olarakta ferroli Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler ferroli servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ferroli Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievler ferroli,ferroli bahçelievler,bahçelievler ferroli servisi,ferroli bahçelievler servisi,ferroli servisi bahçelievler,bahçelievlerde ferroli,bahçelievler ferroli servisi,
  ferroli servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,ferroli,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir