2.yıl

  Bahçelievler fagor servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler fagor servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler fagor servisi,bahçelievlerde fagor servisi,fagor bahçelievler servisi,fagor servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde fagor servisi,bahçelievlerde fagor beyaz eşya servisi,bahçelievlerde fagor klima servisi,bahçelievlerde fagor kombi servisi,ankarada fagor servisleri,fagor ankara servisleri
  Bahçelievler fagor servisi firmamızca fagor ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde fagor servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fagor Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fagor servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fagor ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fagor yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde fagor servisimizce fagor ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde fagor beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fagor servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde fagor klima servisi,Bahçelievlerde fagor kombi servisi olarakta fagor Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler fagor servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fagor Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücbahçelievler fagor ,fagor bahçelievler,bahçelievler fagor servisi,fagor bahçelievler servisi,fagor servisi bahçelievler,bahçelievlerde fagor ,bahçelievler fagor yetkili servisi,
  fagor servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,fagor ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir