2.yıl

  Bahçelievler electrolux servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Mayıs 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler electrolux servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler electrolux servisi,bahçelievlerde electrolux servisi,electrolux bahçelievler servisi,electrolux servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde electrolux servisi,bahçelievlerde electrolux beyaz eşya servisi,bahçelievlerde electrolux klima servisi,bahçelievlerde electrolux kombi servisi,ankarada electrolux servisleri,electrolux ankara servisleri
  Bahçelievler electrolux servisi firmamızca electrolux ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde electrolux servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electrolux Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electrolux servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electrolux ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electrolux yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde electrolux servisimizce electrolux ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde electrolux beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electrolux servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde electrolux klima servisi,Bahçelievlerde electrolux kombi servisi olarakta electrolux Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler electrolux servisi olarakbahçelievler electrolux ,electrolux bahçelievler,bahçelievler electrolux servisi,electrolux bahçelievler servisi,electrolux servisi bahçelievler,bahçelievlerde electrolux ,bahçelievler electrolux servisi,
  electrolux servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,electrolux ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir