2.yıl

  Bahçelievler eca servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler eca servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler eca servisi,bahçelievlerde eca servisi,eca bahçelievler servisi,eca servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde eca servisi,bahçelievlerde eca beyaz eşya servisi,bahçelievlerde eca klima servisi,bahçelievlerde eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Bahçelievler eca servisi firmamızca eca ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde eca servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Eca Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Eca servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan eca ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün eca yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde eca servisimizce eca ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde eca beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada eca servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde eca klima servisi,Bahçelievlerde eca kombi servisi olarakta eca Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler eca servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili eca Bahçelievler servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  bahçelievler eca ,eca bahçelievler,bahçelievler eca servisi,eca bahçelievler servisi,eca servisi bahçelievler,bahçelievlerde eca ,bahçelievler eca servisi,
  eca servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,eca ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir