2.yıl

  Bahçelievler diamond servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Bahçelievler diamond servisi(ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Bahçelievler diamond servisi,bahçelievlerde diamond servisi,diamond bahçelievler servisi,diamond servisi bahçelievler,ankara bahçelievlerde diamond servisi,bahçelievlerde diamond beyaz eşya servisi,bahçelievlerde diamond klima servisi,bahçelievlerde diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Bahçelievler diamond servisi firmamızca diamond ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları bahçelievlerde diamond servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Diamond Bahçelievler servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Diamond servisi Bahçelievler olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan diamond ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün diamond yedek parçaları mevcuttur.
  Bahçelievlerde diamond servisimizce diamond ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar bahçelievlerde diamond beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada diamond servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Bahçelievlerde diamond klima servisi,Bahçelievlerde diamond kombi servisi olarakta diamond Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Bahçelievler diamond servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili diamond Bahçelievler servis elemanlarımızcabahçelievler diamond ,diamond bahçelievler,bahçelievler diamond servisi,diamond bahçelievler servisi,diamond servisi bahçelievler,bahçelievlerde diamond ,bahçelievler diamond servisi,
  diamond servisi bahçelievler,bahçelievler,ankara,diamond ,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,bahçelievlerde,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir